motto image

Vítáme Vás na stránkách mníšeckého musik baru CLUB 520. Pokusíme se Vám v pár větách popsat náš bar. Je to velmi těžké, protože atmosféru, která na Vás dýchne hned po vstupu, tu můžete poznat jen když k nám zavítáte.

V CLUB 520 je vám k dispozici 50 míst k sezení, stěny baru zdobí fotky našich povedených akcí, stálých hostů a mnoho dárků, které jsme od nich dostaly. Na oplátku se jim snažíme zpříjemňovat každou u nás strávenou minutku. Při poslechu hudby, kterou zajišťuje juke boxˇs více než 12 000 písněmi si můžete vychutnat výbornou kávu nebo něco z alko či nealko míšených nápojů. Náš velmi široký a pestrý výběr alkoholických nápojů Vám napoví, proč tu CLUB 520 je!

K nápojům máme stále něco dobrého k zakousnutí. Pokud naše síly na Váš mlsný jazýček nestačí, spolupracujeme s cateringovou společností a ta připravý vše od guláše po krevety (po předchozí domluvě).

Můžete si přijít zazpívat na karaoke a nebudete v tom sami, bude Vám pomáhat celý bar, protože na všech obrazovkách je vidět text písně. Na sportovní přenosy uvidíte z každičké židle, obraz přenáší digitální projekce s úhlopříčkou 2,6 m a 3 televize, zvuk zajišťuje supersurround, takže si připadáte jak na stadionu.

To je jen špetka z toho, co u nás můžete zažít. V letních měsících jsme bohatší o předzahrádku s 24 místy a pokud na Vás nezbude místečko nebojte, vnitřek baru je kompletně klimatizován. Moc se na Vás těšíme a nashle v CLUBu 520.

Široká nabídka aut za skvělé ceny. Velmi výhodné zapůjčení vozidel Ford a Škoda. Přistavíme i vyzvedneme! Díky více jak mnoholetým zkušenostem můžeme nabídnout kvalitní služby autopůjčovny a profesionální zákaznický přístup. Kvalitní autopůjčovna Praha, výběr z vozů Škoda za dobré ceny! On-line rezervace vozidel z pohodlí domova.

Aktuality
  • Mejdan pártylive

    Pátek 23. 04. 2010

    Přijďte se pobavit na Mejdan partylive tuhle sobotu od deviti hodin. Dočkáte...

Odběr novinek

Přihlašte se k odběru novinek

Nejnovější fotky

ZabavaZabavaZabavaZabavaZabavaZabavaZabavaZabavaZabavaNaš VendolinekNaš Vendolinek
Přidej se do skupiny na Facebooku!